Καβάλα, Δημοτικές Εκλογές 2019: Όλοι οι υποψήφιοι όλων των συνδυασμών [ονόματα]

Διαβάστε τις τελικές λίστες των ψηφοδελτίων όπως ανακηρύχθηκαν από το Πρωτοδικείο Καβάλας-Όλοι οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι των συνολικά 20 συνδυασμών στους 4 δήμους του Νομού

Συνεδρίασαν το Σάββατο 11 Μαΐου 2019 στην Καβάλα τα μέλη του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Καβάλας για να ανακηρύξουν, σύμφωνα με το άρθρο 20 παρ. 1 του ν. 3852/2010, τους έγκαιρα δηλωθέντες συνδυασμούς -20 συνολικά- υποψηφίων δημάρχων, δημοτικών συμβούλων και συμβούλων των τεσσάρων δήμων του Νομού Καβάλας.

Αναλυτικά τα ονόματα των υποψηφίων όλων των συνδυασμών στον Νομό Καβάλας

Δήμος Καβάλας (8 συνδυασμοί)

Δήμητρα Τσανάκα του Πασχάλη-ΑΝΑΣΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΗΜΟ
Εκλογική Περιφέρεια Καβάλας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΣΟΥΣΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΑΓΑΜΕΜΝΟΝΑ
2. ΒΡΑΝΑ – ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
3. ΓΚΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΓΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΔΡΑΚΟΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
7. ΔΡΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ – ΛΟΥΪΖΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
9. ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΖΑΜΠΑ
10. ΚΑΖΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
12. ΚΑΜΠΑΤΑΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
14. ΚΛΕΙΤΣΙΩΤΟΥ ΟΛΓΑ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ
15. ΚΟΥΤΟΥΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
16. ΚΟΥΦΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
17. ΚΟΨΑΧΕΙΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ
18. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΗΛΙΑ
19. ΛΑΜΠΑΔΑΡΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
20. ΜΑΓΚΑΦΙΝΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΑΔΑΜ
21. ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
22. ΜΥΤΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
23. ΝΑΣΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
24. ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
25. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΓΙΑΝΝΟΥ του ΚΥΡΙΑΤΖΗ
26. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
27. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
28. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΡΟΠΗ του ΙΩΑΝΝΗ
29. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
30. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
31. ΠΡΟΜΟΥΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
32. ΣΑΡΑΦΟΥΔΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
33. ΣΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
34. ΣΠΥΡΟΓΛΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
35. ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΜΑΡΚΟΥ
36. ΤΕΛΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ (ΑΚΗΣ) του ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ
37. ΤΟΥΛΚΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
38. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
39. ΤΡΙΚΚΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
40. ΤΣΑΜΑΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
41. ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
42. ΤΣΑΠΙΤΣΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
43. ΤΣΙΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
44. ΤΣΟΥΡΟΥΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
45. ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
46. ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
47. ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
48. ΧΑΪΤΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΜΠΟΥΜΠΟΥ) του ΠΑΥΛΟΥ
49. ΧΙΖΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
50. ΧΙΖΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ
51. ΧΙΩΤΗ – ΠΡΑΣΣΑ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΡΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια Φιλίππων
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2. ΒΡΑΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
3. ΔΑΛΑΚΟΥΔΗ – ΜΗΛΙΑΔΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΚΑΛΑΝΤΑΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΕΤΡΟΥ
7. ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
8. ΜΗΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
9. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΙΜΩΝΑ
10. ΤΣΑΠΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11. ΧΟΥΛΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Θεόδωρος Μουριάδης του Χαραλάμπου-ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΔΗΜΟΣ
Εκλογική Περιφέρεια Καβάλας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
2. ΒΑΚΙΡΤΖΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΒΑΚΙΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
4. ΒΙΡΓΙΛΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
6. ΓΚΙΟΥΖΕΛΗ (ΤΣΑΡΔΑΚΛΗ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΝΔΡΕΑ
7. ΔΑΣΚΑΛΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΑΣΗΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
8. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
9. ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
10. ΔΡΟΣΟΥ – ΚΑΚΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
12. ΖΑΓΟΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΖΩΗ (ΖΙΖΗ) συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14. ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΙΛΑΝΔΡΟΥ
15. ΚΑΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
16. ΚΟΥΡΒΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ
17. ΚΟΥΡΟΥΞΟΥΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
18. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
19. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΕΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
20. ΜΑΡΚΑΚΗ – ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21. ΜΕΪΤΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
22. ΜΕΤΑΞΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
23. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
24. ΜΟΥΜΤΣΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
25. ΜΠΑΡΜΠΑ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
26. ΜΠΟΖΟΥΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
27. ΜΠΟΣΝΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
28. ΞΟΥΛΟΓΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ
29. ΟΥΡΑΝΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΝΑΚΗΣ) του ΔΙΑΜΑΝΤΗ
30. ΠΑΝΤΑΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
31. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
32. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ
33. ΠΑΠΠΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
34. ΠΕΡΒΑΝΑ – ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ (ΦΟΥΛΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
35. ΠΕΦΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
36. ΠΟΔΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
37. ΡΙΖΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΜΑΡΚΟΥ
38. ΣΕΒΑΣΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
39. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
40. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ του ΙΩΑΝΝΗ
41. ΤΟΠΑΛΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
42. ΤΣΙΤΣΙΛΙΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
43. ΧΑΡΠΑΝΤΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
44. ΧΑΤΖΗΦΡΑΝΤΖΗ – ΘΩΜΑΪΔΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
45. ΧΕΙΜΩΝΑ ΣΥΜΕΛΑ (ΜΕΛΙΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
46. ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ – ΣΤΟΪΜΕΝΟΒΑ ΓΚΕΡΓΚΑΝΑ (ΓΕΩΡΓΙΑ) του ΓΚΕΝΑΝΤΙ
47. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΕΛΕΝΗ (ΕΛΙΝΑ) του ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Φιλίππων
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΓΑΖΕΤΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΙΣΑΑΚ
4. ΚΕΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
5. ΜΑΡΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
8. ΣΑΛΤΖΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10. ΧΡΟΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Ευάγγελος Παππάς του Γεωργίου-ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ
Εκλογική Περιφέρεια Καβάλας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΑΛΜΥΡΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΒΑΚΙΡΤΖΗ ΣΑΪΑ (ΕΛΣΑ) συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΒΡΑΑΜ
5. ΒΟΓΙΑΤΖΗ – ΚΙΟΥΡΚΤΣΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
6. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΓΑΡΓΑΝΟΥΡΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΘΩΜΑ
9. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΓΙΟΥΒΑΝΤΣΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
11. ΓΚΑΓΚΑΣΟΥΛΗ ΜΑΛΑΜΑΤΗ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
12. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ – ΜΑΣΑΔΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΙΛΙΩ) του ΗΛΙΑ
13. ΔΕΡΒΙΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΣΑΒΒΑ
14. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΑΤΣΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
16. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
17. ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΛΕΟΝΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
18. ΚΑΪΣΙΔΟΥ ΟΞΑΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
19. ΚΑΠΑΚΤΣΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
20. ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΩΜΑ
21. ΚΑΡΤΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
22. ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
23. ΚΕΛΑΪΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
24. ΚΟΥΓΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
25. ΚΟΥΜΟΥΣΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
26. ΚΥΠΡΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
27. ΜΑΓΔΑΛΗΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
28. ΜΑΚΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
29. ΜΑΚΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
30. ΜΑΝΤΑΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
31. ΜΑΣΤΑΝΙΑΔΟΥ – ΜΑΤΕΝΤΖΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
32. ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
33. ΜΗΣΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
34. ΝΑΝΟΥ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
35. ΝΙΚΗΤΟΓΛΟΥ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ
36. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΟΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
37. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
38. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΠΑΥΛΟΥ
39. ΠΙΣΤΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ συζ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
40. ΠΛΑΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
41. ΠΟΥΛΟΥΚΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΟΥΚΑ
42. ΣΑΡΡΟΥ – ΒΛΑΧΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
43. ΣΕΪΤΑΝΙΔΟΥ – ΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΟΜΝΙΚΗ (ΝΤΟΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
44. ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
45. ΣΤΟΪΚΟΥ – ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
46. ΤΕΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
47. ΤΖΑΘΑ – ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΗΛΙΑ
48. ΤΖΙΜΕΡΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
49. ΤΣΑΡΙΚΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΜΠΕΤΤΥ) του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
50. ΤΣΟΤΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
51. ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Φιλίππων
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΗ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΕΝΑ) του ΛΑΖΑΡΟΥ
6. ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΚΕΙΜ
7. ΜΕΧΤΕΡΙΔΟΥ ΕΥΡΩΠΗ (ΕΥΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ
9. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
10. ΤΣΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
11. ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ

Χρυσόστομος (Μάκης) Παπαδόπουλος του Γεωργίου-Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ
Εκλογική Περιφέρεια Καβάλας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ) του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
4. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΒΑΜΒΑΚΙΔΟΥ ΒΙΛΕΛΜΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
6. ΒΕΓΙΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΒΛΑΧΑΚΗ – ΝΕΣΤΟΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
8. ΓΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΝΤΖΕΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΓΚΟΓΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10. ΓΟΥΝΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11. ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ
12. ΔΕΛΗΚΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
13. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
14. ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
15. ΙΟΡΔΑΝΟΒΑ ΑΔΕΛΑΪΔΑ του ΙΟΡΔΑΝ
16. ΚΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
17. ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
18. ΚΟΝΔΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
19. ΚΟΥΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
20. ΚΟΥΤΑΛΙΑΓΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΗ) του ΑΓΓΕΛΟΥ
21. ΚΡΟΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
22. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
23. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ – ΠΕΡΓΑΜΙΝΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
24. ΛΟΥΠΕΪΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΛΑΖΑΡΟΥ
25. ΜΑΚΕΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ) του ΙΩΑΝΝΗ
26. ΜΑΝΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΔΡΑΚΟΥ
27. ΜΑΣΤΡΑΝΔΡΕΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
28. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ
29. ΜΟΥΜΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
30. ΜΟΥΤΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
31. ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
32. ΜΩΫΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
33. ΝΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
34. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
35. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΛΕΚΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
36. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΦΑΙΔΩΝΑ
37. ΠΑΠΑΚΟΣΜΙΔΗΣ ΝΑΘΑΝΑΗΛ (ΘΑΝΟΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
38. ΣΑΡΙΚΛΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
39. ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
40. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
41. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
42. ΣΟΦΙΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
43. ΣΤΑΜΟΥ – ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
44. ΣΤΑΜΠΟΛΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
45. ΤΖΙΒΕΛΕΚΗΣ ΚΛΕΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
46. ΤΟΤΟΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΘΩΜΑ
47. ΤΣΑΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΣΟΦΟΚΛΗ
48. ΤΣΙΟΜΠΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
49. ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
50. ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΟΥΛΑ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
51. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΔΡΟΣΟΣ (ΣΟΥΛΗΣ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Εκλογική Περιφέρεια Φιλίππων
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΖΙΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΚΟΝΤΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ (ΒΑΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΚΟΥΤΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΚΩΤΑΪΔΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
6. ΜΠΑΛΤΖΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
7. ΜΠΑΖΔΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΠΡΟΥΣΑΕΥΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΑΒΒΑ
9. ΣΚΡΙΤΣΟΒΑΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
10. ΤΟΥΝΟΥΣΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΘΕΝΙΑ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
11. ΤΣΟΥΛΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΑΝΕΣΤΗ

Αριστείδης (Άρης) Βέρρος του Μιχαήλ-ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΠΟΛΙΤΩΝ
Εκλογική Περιφέρεια Καβάλας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΜΑΙΟΥ
2. ΑΓΓΕΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ – ΚΥΡΙΑΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ – ΜΑΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΑΜΠΑΤΖΗ ΜΕΡΟΠΗ (ΜΑΙΡΗ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5. ΒΑΝΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΟΦΟΚΛΗ
6. ΒΕΛΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΖΗΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΛΣΑΜΗ
8. ΘΩΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
9. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΝΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10. ΚΑΜΤΣΙΚΛΗ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΟΠΗ) του ΜΑΥΡΟΥΔΗ
11. ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
12. ΚΕΪΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
13. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
14. ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ (ΝΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
15. ΚΟΥΤΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
16. ΚΥΡΚΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ του ΜΙΧΑΗΛ
17. ΚΥΦΩΝΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
18. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
19. ΜΟΔΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
20. ΜΟΥΡΤΑΣΑΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21. ΜΟΥΤΣΟΚΑΠΑ ΕΛΕΝΗ – ΧΑΡΑ (ΝΕΛΗ) του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
22. ΜΠΑΜΠΑΤΖΙΚΟΥ ΑΛΕΞΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
23. ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ
24. ΠΑΝΤΕΡΜΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
25. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΥΡΩΝΑ
26. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
27. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
28. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
29. ΠΑΣΒΑΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
30. ΠΑΤΣΑΒΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ του ΙΣΙΔΩΡΟΥ
31. ΠΕΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
32. ΠΡΩΙΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
33. ΣΑΜΛΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΜΙΛΤΟΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
34. ΣΙΑΜΑΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
35. ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
36. ΣΤΑΓΓΙΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
37. ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
38. ΤΑΡΑΣΙΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
39. ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ (ΣΙΜΟΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
40. ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
41. ΤΣΙΡΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
42. ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
43. ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
44. ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
45. ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Εκλογική Περιφέρεια Φιλίππων
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΔΕΛΗΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΗΛΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΜΑΝΕΛΙΔΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ του ΟΤΑΡΗ
5. ΜΑΤΣΟΥΚΑΤΙΔΗΣ ΠΑΡΗΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ
6. ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΤΖΑΒΛΑ ΑΘΗΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Χρήστος Ποτόλιας του Δημητρίου-ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΑΒΑΛΑΣ
Εκλογική Περιφέρεια Καβάλας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΑΛΧΑΖΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΣΑΒΒΑ
3. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΛΑΖΑΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
6. ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
7. ΓΚΟΓΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
8. DIMITROVA DANIELA του KRASTEVA
9. ΕΛΑΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
10. ΖΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
11. ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
12. ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ
13. ΙΣΑ ΝΤΟΡΙΑΝ (ΘΑΝΑΣΗΣ) του ΝΙΚΟ
14. ΚΑΓΙΑΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
15. ΚΑΛΥΒΙΩΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΞΙΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
16. ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
17. ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
18. ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
19. ΚΑΤΑΠΟΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
20. ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
21. ΚΟΖΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
22. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
23. ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΠΕΤΡΟΥ
24. ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΝΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΠΑΝΤΕΛΗ
25. ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
26. ΚΥΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
27. ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΤΡΥΦΩΝΑ
28. ΜΑΚΕΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
29. ΜΟΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΜΕΛΑΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
30. ΜΠΟΥΡΣΑΛΙΔΟΥ ΓΑΒΡΗΛΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ του ΗΛΙΑ
31. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ
32. ΝΤΑΒΟΥ ΓΚΟΓΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
33. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΑΝΑΝΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
34. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
35. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
36. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
37. ΠΕΡΔΙΚΗ ΧΡΥΣΗ του ΙΩΑΝΝΗ
38. ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΕΡΕΣΙΩΤΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
39. ΠΟΤΟΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
40. ΠΡΑΣΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
41. ΡΑΖΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ
42. ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΑΝΑ) του ΒΑΪΟΥ
43. ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
44. ΣΤΑΜΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
45. ΣΦΟΥΝΗΣ ΝΕΣΤΩΡ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
46. ΣΧΟΙΝΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
47. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
48. ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
49. ΤΖΑΝΑΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
50. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
51. ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΤΣΟΜΑΡΕΛΛΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΒΕΛΙΝΑ) του
ΙΩΑΝΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια Φιλίππων
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
2. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΓΑΛΗΝΟΥ ΞΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
6. ΜΑΝΩΛΗ ΣΟΥΖΑΝΑ του ΑΡΙΣΤΟΓΕΝΗ
7. ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
8. ΠΑΤΣΙΑΜΑΝΗ ΑΡΓΥΡΗ (ΡΟΥΛΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
9. ΠΕΝΤΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
10. ΠΟΤΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δημήτριος Βογιατζής του Γεωργίου-ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ
Εκλογική Περιφέρεια Καβάλας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΒΟΓΙΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
4. ΓΡΙΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΠΩΛΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΕΛΚΑΜΙΣ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΜΠΡΑΗΜ
7. ΖΑΧΑΡΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΚΑΡΑΠΑΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΚΙΜΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΚΙΣΣΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
11. ΚΟΡΟΛΑΝΟΓΛΟΥ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
12. ΚΟΥΒΟΥΚΛΙΩΤΟΥ ΣΑΜΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
13. ΚΟΥΒΟΥΚΛΙΩΤΟΥ ΖΩΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14. ΚΟΥΝΔΟΥΡΟΣ ΠΟΛΥΜΕΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
15. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΣΑΑΚ
16. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΚΟΡΟΛΑΝΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
17. ΚΩΣΤΙΤΣΑ ΣΟΥΣΑΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
18. ΛΙΟΥΒΑΣ ΚΑΛΟΥΔΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
19. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
20. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
21. ΜΠΟΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
22. ΝΤΟΜΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
23. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
24. ΠΑΧΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
25. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
26. ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
27. ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
28. ΠΟΥΛΟΥΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
29. ΣΑΜΟΘΡΑΚΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
30. ΣΑΜΟΘΡΑΚΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
31. ΣΥΚΑΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
32. ΤΣΑΚΙΡΗ ΕΛΠΙΔΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
33. ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
34. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
35. COSTA RALUCA του FLORIAN

Εκλογική Περιφέρεια Φιλίππων
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
2. ΠΑΧΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
3. ΠΟΥΛΟΥΤΙΔΟΥ ΚΑΡΑΝΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΠΟΥΤΑΧΙΔΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5. ΠΡΙΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
6. ΡΙΤΣΑΓΚΟΒΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ
7. ΣΙΧΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΤΣΑΦΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΝΕΣΤΗ

Νικόλαος Ξανθόπουλος του Γεωργίου-ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ
Εκλογική Περιφέρεια Καβάλας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΑΝΩΤΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
3. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΒΟΥΡΤΖΟΥΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
6. ΓΕΡΜΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΟΜΗΡΟΥ
7. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
8. ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
9. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΔΟΝΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΒΑΣΙΛΗ
11. ΔΟΥΡΟΥΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
12. ΚΑΛΟΥΤΣΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΚΑΡΟΛΟΥ
13. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
14. ΚΑΡΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
15. ΚΟΚΚΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
16. ΚΟΡΟΣΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
17. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
18. ΚΥΠΙΡΓΙΑΝΝΗΣ ΒΕΡΟΠΟΥΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
19. ΚΥΠΙΡΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΠΟΥΚΙΔΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ
20. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
21. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
22. ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
23. ΜΟΜΤΣΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
24. ΜΠΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
25. ΜΥΛΩΘΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
26. ΝΑΤΣΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
27. ΝΤΑΒΙΤΑΒΙΑΝ ΑΝΝΑ του ΓΚΑΡΝΙΚ
28. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
29. ΣΙΜΙΤΑΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
30. ΣΙΩΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
31. ΣΟΥΓΚΑΡΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
32. ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΑΓΑΠΗ του ΠΑΣΧΑΛΗ
33. ΤΖΙΝΑ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
34. ΧΑΣΑΠΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
35. ΧΙΡΣΦΕΛΝΤ ΣΟΥΣΑΝΑ – ΕΥΔΟΞΙΑ του ΟΥΛΡΙΧ ΝΤΙΤΤΜΑΡ
36. ΧΩΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Φιλίππων
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΑΣΛΑΜΑΖΙΔΟΥ ΕΥΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΓΩΓΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ του ΠΑΥΛΟΥ
5. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
6. ΚΑΡΑΚΟΖΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
8. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΣΑΚΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
10. ΣΚΟΝΙΔΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Παγαίου (5 συνδυασμοί)

Φίλιππος Αναστασιάδης του Αντωνίου-ΝΑΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ
Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερούπολης
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1. ΑΠΑΖΙΔΟΥ ΖΩΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
2. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
3. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
4. ΔΗΜΟΥ ΚΑΡΑΠΡΩΪΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
5. ΕΥΓΕΝΕΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΚΑΛΛΙΝΙΚΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΚΑΛΛΙΣΤΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΚΙΛΙΝΚΑΡΙΔΗΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΤΟΥ ΓΙΟΥΡΙ
9. ΛΙΟΝΤΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΜΠΟΣΜΠΟΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
11. ΣΤΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
12. ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
13. ΤΕΝΕΚΕΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
14. ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
15. ΤΣΕΤΙΝΗ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑ

Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερών
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ(ΠΑΡΗΣ) ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ
2. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ(ΜΑΓΔΑ) ΤΟΥ ΗΛΙΑ
3. ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΑ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
4. ΚΑΤΣΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΑΛΗΝΟΥ
5. ΚΟΜΙΣΕΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΜΙΣΣΙΡΙΑΝ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
7. ΜΠΕΝΗ ΧΡΥΣΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
8. ΝΕΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗ
9. ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ(ΒΑΣΩ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10. ΠΑΚΑΤΑΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ
11. ΠΡΙΟΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
12. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΤΡΑΓΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
14. ΤΣΕΡΚΕΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ (ΒΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια Ορφανού
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1. ΑΜΠΑΤΖΙΑ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΓΚΕΝΤΣΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΝΤΑΓΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΚΙΟΣΕΠΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ
5. ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΚΩΣΤΟΥΔΗ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΣΑΒΒΑΤΩ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ
9. ΧΡΥΣΑΦΟΥΔΗ ΜΥΡΣΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Παγγαίου
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1. ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΤΡΥΦΩΝ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
2. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΣΑΡΑΝΤΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
6. ΧΑΤΖΟΥΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΛΕΝΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Πιερέων
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1. ΓΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
3. ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
4. ΜΑΝΤΖΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΣΑΚΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
6. ΣΕΧΤΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΥ

Βασίλειος Ξουλόγης του Γεωργίου-ΣΩΣΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ
Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερούπολης
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1) ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2) ΚΟΥΤΣΟΥΡΕΛΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
3) ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΑΥΛΟΥ
4) ΜΑΡΟΥΦΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
5) ΜΑΤΣΑΓΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
6) ΜΗΤΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
7) ΜΩΡΑΛΗ ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΗ ΑΝΝΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
8) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΧΩΛΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9) ΠΑΣΒΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
10) ΣΚΑΡΤΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11) ΤΙΜΟΣΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
12) ΤΣΙΛΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
13) ΤΣΙΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ
14) ΦΙΛΙΝΚΑΡΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ
15) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερών
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1) ΒΑΞΕΒΑΝΗ ΑΓΑΘΟΝΙΚΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2) ΓΕΝΝΕΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
3) ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΤΑΡΑΣΙΑ (ΣΙΤΣΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
4) ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΗΛΙΑ
5) ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6) ΚΑΤΣΑΓΚΙΩΤΟΥ ΜΕΝΤΕΣΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7) ΚΟΝΔΥΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8) ΚΟΝΤΙΔΟΥ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
9) ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10) ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΠΑΝΤΕΛΗ
11) ΜΠΑΤΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12) ΠΑΚΑΤΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
13) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14) ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ορφανού
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1) ΑΖΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2) ΕΥΔΟΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3) ΚΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΕΥΦΡΑΙΜ (ΜΑΚΗΣ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
4) ΚΙΑΧΑΓΙΑ ΣΤΕΛΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5) ΚΟΣΜΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6) ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ (ΡΟΥΛΑ) ΣΥΖ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8) ΣΑΜΟΥΗΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΠΑΥΛΟΥ
9) ΤΟΡΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΟΣΜΑ

Εκλογική Περιφέρεια Παγγαίου
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1) ΒΑΡΥΤΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2) ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3) ΜΑΛΑΚΟΖΗΣ ΒΑΡΣΑΜΗΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΦΩΤΙΟΥ
4) ΠΑΠΑΖΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ (ΜΙΜΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6) ΤΣΑΧΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Πιερέων
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1) ΑΛΕΠΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2) ΖΟΥΜΠΟΥΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
3) ΚΑΛΕΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
4) ΠΑΠΙΑΜΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6) ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ

Αθανάσιος Βαζακίδης του Πολυχρόνη-ΟΡΑΜΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ
Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερούπολης
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1) ΓΚΑΓΚΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΜΜΑΜΟΥΛ
2) ΔΑΛΑΚΟΥΡΑ ΖΩΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3)ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4) ΚΑΪΠΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
5) ΚΑΥΚΑΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
6) ΚΡΗΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7) ΞΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
8) ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9) ΤΖΙΤΖΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
10)ΤΟΠΤΣΗ ΘΕΟΦΙΛΙΤΣΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
11)ΤΣΙΣΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερών
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1) ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
2) ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ
3) ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4) ΛΙΑΡΓΚΟΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5) ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6) ΞΥΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
7) ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8) ΤΖΟΥΡΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ (ΦΩΝΤΑΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9) ΤΣΙΜΗΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Εκλογική Περιφέρεια Ορφανού
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1) ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΤΣΙΜΗΡΙΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
2) ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
3) ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ
4) ΖΙΡΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5) ΣΤΑΜΑΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6) ΤΣΙΜΗΡΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ

Εκλογική Περιφέρεια Παγγαίου
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1) ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ
2) ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
3) ΚΡΗΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4) ΜΠΕΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5) ΤΟΤΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
6) ΤΣΙΜΗΡΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Πιερέων
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1) ΒΙΖΒΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2) ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3) ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΔΑΝΙΗΛ
4) ΦΛΩΡΟΣ ΦΛΩΡΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΣΤΑΥΡΟΥ
5) ΦΛΩΡΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Γεώργιος Γερομάρκος του Μιχαήλ-ΠΑΓΓΑΙΟ ΑΥΡΙΟ
Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερούπολης
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1) ΜΟΥΛΛΑΚΗ ΠΑΓΩΝΑ (ΠΕΓΚΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2) ΜΠΑΡΔΟΣΙ ΜΠΕΣΝΙΚ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΙΜΠΡΑΧΙΜ
3) ΝΟΒΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΛΣΑΜΗ
5) ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6) ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7) ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
8) ΣΤΕΤΣΙΚΑ ΠΑΓΩΝΑ (ΠΕΝΝΥ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
9) ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
10)ΤΖΑΜΠΕΓΙΑ ΓΙΟΕΛ (ΓΙΩΡΓΟΣ)του ΦΑΤΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερών
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1) ΑΣΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2) ΔΗΜΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3) ΖΡΑΦΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4) ΚΗΡΥΤΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
5) ΚΟΥΡΟΥΚΑΦΑ ΚΑΣΤΑΝΑ ΕΛΠΙΔΑ του ΙΩΑΝΝΗ
6) ΚΥΡΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
7) ΣΚΑΡΤΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8) ΤΣΙΓΚΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ)του ΠΑΡΘΕΝΗ
9) ΦΙΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΟΛΥΔΩΡΑ

Εκλογική Περιφέρεια Ορφανού
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1) ΑΛΒΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΡΙΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3) ΜΕΝΤΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4) ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΝΘΙΜΟΥ
6) ΡΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Παγγαίου
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΚΩΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2) ΚΕΓΑΧΙΑΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3) ΚΥΡΜΠΑΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΥΛΟΥ
4) ΠΑΠΑΔΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Πιερέων
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1) ΑΛΕΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
2) ΚΑΘΑΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3) ΚΑΡΑΚΟΤΣΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4) ΚΑΡΓΑ ΣΟΦΙΑ του ΓΙΑΝΝΑΚΗ
5) ΜΠΟΖΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Μιχαήλ Διαμαντόπουλος του Βασιλείου-ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΑΓΓΑΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερούπολης
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1. ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΔΗΜΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΚΑΡΑΠΕΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΚΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
6. ΜΑΔΕΜΤΖΟΓΛΟΥ ΜΠΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
7. ΜΑΣΤΙΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
8. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΡΑΛΛΗ ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
10.ΣΕΡΕΦΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερών
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1.ΓΑΪΤΑΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
2.ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
3.ΠΑΚΑΤΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
4.ΠΑΛΗΚΗΡΑ ΑΡΓΥΡΩ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
5.ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
6.ΡΟΥΛΗ ΜΑΛΧΟΒ ΑΝΝΕΝΤΟΡΕ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΓΙΟΧΑΝΝΕΣ ΕΡΝΕΣΤ
7.ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
8.ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ
9.ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ορφανού
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1.ΑΖΛΗ ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2.ΚΑΛΦΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3.ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4.ΣΑΜΑΡΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5.ΦΑΚΑΚΗ ΞΑΝΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6.ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Παγγαίου
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1.ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
2.ΝΕΣΤΟΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3.ΣΙΚΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4.ΦΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΗ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Πιερέων
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1.ΖΩΪΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2.ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3.ΚΟΛΑΞΙΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
4.ΠΟΔΟΓΟΡΙΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Θάσου (4 συνδυασμοί)

Κώστας Χατζηεμμανουήλ του Χαραλάμπου-ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΘΑΣΟ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ
ΑΡΧΟΝΤΙΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΒΑΣΙΛΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΒΛΑΧΟΜΑΝΩΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΕΡΑΚΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΑΛΗ ΝΙΚΗΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΦΩΤΙΟΥ
ΔΑΓΚΑΛΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΔΑΛΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ
ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΚΑΛΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΤΣΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΚΛΩΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΟΖΕΛΙ ΑΝΤΟΝ (ΤΟΝΥ) του ΣΛΑΒΚΟ ΑΛΟΪΣ
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΚΥΡΙΑΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΛΑΖΑΡΕΛΗ ΠΛΙΓΚΑ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΣΟΝΙΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΛΟΒΟΥΛΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ (ΠΟΛΥ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΑΤΟΥΖΗ ΑΘΗΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΕΝΕΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΠΙΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΛΑΣΚΑΡΗ ΡΟΥΛΑ ΑΡΓΥΡΗ (ΑΡΓΥΡΩ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΠΑΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΕΤΑΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΛΑΦΑΔΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΕΣΤΗ
ΣΟΥΛΑ ΜΙΜΟΖΑ συζ. ΒΙΤΜΟΡ
ΣΟΦΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΟΥΝΤΑ ΠΑΜΦΙΛΗ (ΦΙΛΙΩ) του ΜΑΡΙΝΟΥ
ΤΣΟΥΛΚΑΝΗ ΠΛΟΥΜΙΤΣΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΣΟΥΠΡΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΨΑΛΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Ελευθέριος Κυριακίδης του Παύλου-ΣΥΜΠΡΑΞΗ ΕΥΘΥΝΗΣ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΝΤΑΝΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΜΟΡΦΗ
ΒΟΥΡΒΟΥΤΣΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΑΡΓΥΡΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΚΑΓΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΔΗΜΗΤΡΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΕΜΥ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΖΑΦΑΡΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΛΦΑΣ) του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
ΚΑΚΑΡΕΛΗ ΦΑΙΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΛΑΚΗ ΛΑΣΚΑΡΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΚΑΛΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΑΡΑΒΟΥΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΗΒΗΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΥΡΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΑΔΕΜΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΜΑΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΑΝΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
ΜΑΡΚΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΜΑΥΡΕΝΑ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΕΡΕΣΗ ΚΥΒΑΡΑΚΗ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΞΩΓΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΙΠΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΥΡΗΝΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΑΛΟΥΦΑ ΣΩΤΗΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΣΑΛΤΑΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΤΟΥΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΤΡΑΤΗΓΕΝΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΡΧΟΝΤΗΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΙΜΩΝΑ
ΤΣΟΥΛΚΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΒΑΡΟΥΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
ΨΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δημήτριος Θεοδωρίδης του Γεωργίου-ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΘΑΣΙΑΚΗ ΚΙΝΗΣΗ-ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
ΑΣΗΜΕΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΖΑΡΙΦΗ
BRUCKER PAPAGEORGIU SYBILLE JOHANNA BARBARA του HEINRICH
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΓΓΕΛΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΕΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΟΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΙΑΤΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ
ΚΑΒΑΝΟΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΜΠΕΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΛΑΜΠΙΡΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΛΙΑΚΟΥΔΗ ΑΝΝΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΠΡΑΣΤΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
NOLDEN MANOLAKIS BIRGIT του HERBERT
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩAΝΝΗΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΠΑΤΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΑΡΗΜΠΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΙΜΙΤΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΤΣΟΜΠΡΙΣ ΕΛΕΝΗ συζ. ΡΑΪΝΕΡ
ΦΕΛΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Νικόλαος Χρυσάφης του Ιωάννη-ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΘΑΣΟΥ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
ΑΡΑΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΒΕΡΖΑΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΓΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΡΙΝΤΖΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΘΩΜΑΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΔΟΥΒΛΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΑΒΒΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
ΖΟΥΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
ΚΙΡΚΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
ΚΟΖΙΝΣΚΑΓΙΑ ΑΛΕΣΙΑ του ΠΕΤΡ
ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΥΔΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΚΟΥΤΕΒΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΟΥΤΛΗ ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΥΡΙΑΤΖΙΔΟΥ ΠΑΠΑΝΑΡΕΤΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΛΑΤΩ του ΛΑΜΠΡΟΥ
ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΛΙΟΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΛΟΥΒΟΥΛΟΥΔΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΕ ΑΓΛΑΪΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΛΟΥΒΟΥΛΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΜΑΓΔΑΛΗΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΑΛΑΜΙΔΗΣ ΜΑΛΑΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΑΡΚΙΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΕΡΑΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΥ ΝΙΚΟΛΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
ΝΙΑΠΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ
ΠΑΤΕΛΗΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΡΟΔΑ ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΑΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΣΠΑΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΣΤΡΑΤΗΓΕΝΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
TEUNISSEN BARBARA NELL του HERMAN
ΤΣΙΛΟΓΕΩΡΓΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΦΡΥΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΩΜΑ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΕΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Νέστου (3 συνδυασμοί)

Ευάγγελος Τσομπανόπουλος του Αλεξάνδρου-ΠΟΡΕΙΑ ΜΕ ΟΡΑΜΑ
Εκλογική Περιφέρεια Κεραμωτής
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΕΛΕΥΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΚΑΪΝΤΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
3. ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΛΑΡΙΣΑ του ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ
4. ΛΕΠΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
6. ΜΟΥΖΑΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΣΚΟΡΔΑ – ΚΑΡΑΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8. ΧΑΤΖΗΓΕΡΑΚΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
9. ΨΥΧΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΗΓΑΝΙΤΑΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ορεινού
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΟΡΓΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝ

Εκλογική Περιφέρεια Χρυσούπολης
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΑΡΓΥΡΕΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
4. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΓΕΝΝΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
6. ΓΚΡΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΔΟΛΔΟΥΚΗ ΛΕΜΟΝΙΑ (ΛΕΜΗ) του ΠΟΛΥΤΙΜΟΥ
8. ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
9. ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ-ΛΑΔΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
10.ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
11.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
12.ΚΑΡΑΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΕΣΤΗ
13.ΚΙΡΚΙΤΖΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ
14.ΚΟΡΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
15.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
16.ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
17.ΜΙΡΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
18.ΜΠΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ
19.ΜΠΟΥΝΤΖΟΥΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
20.ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΟΠΗ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
21.ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
22.ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
23.ΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
24.ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
25.ΤΟΥΜΠΕΚΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
26.ΦΑΝΑΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
27.ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
28.ΧΑΤΟΥΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
29.ΨΥΛΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Σάββας Μιχαηλίδης του Μιχαήλ-ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ
Εκλογική Περιφέρεια Κεραμωτής
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΔΗΜΟΥ
3. ΖΥΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΚΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΛΙΒΕΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ (ΑΓΙΣ) του ΣΟΛΩΝΑ
7. ΠΕΛΤΕΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΣΙΝΙΩΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΣΙΩΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΠΟΛΩΝΟΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ορεινού
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΘΕΟΛΟΓΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Χρυσούπολης
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΒΟΝΙΚΑΚΗ ΔΙΑΛΕΚΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΓΑΖΓΑΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
3. ΓΑΤΟΥΛΑ ΑΔΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΟΥ
4. ΓΚΟΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΓΚΡΙΤΖΕΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΕΥΘΥΚΡΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ (ΒΟΥΚΑΛΕΛΗ) ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΕΦΗ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
8. ΚΙΟΤΖΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
9. ΚΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
10. ΚΟΥΜΠΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
11. ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ ΔΗΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΚΥΖΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
13. ΛΑΔΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
14. ΛΑΜΠΕΤΣΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΛΑΜΠΟΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
15. ΛΕΙΒΑΔΙΤΟΥ ΓΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
16. ΜΑΚΚΙΔΗΣ ΑΡΧΟΝΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
17. ΜΕΡΜΕΛΕΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
18. ΜΙΚΙΟΥ ΤΣΟΤΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
19. ΜΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
20. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
21. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΠΑΤΣΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΓΓΕΛΟΥ
22. ΝΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
23. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
24. ΠΟΥΤΑΧΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
25. ΡΕΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
26. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΕΣΤΗ
27. ΤΖΙΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
28. ΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΛΙΟΥ
29. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΠΙΠΙΚΟΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

Χαϊδούλα Πηλίτση (Χάρις) του Δημητρίου-ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΝΕΣΤΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Κεραμωτής
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΑΡΑΠΙΔΟΥ ΓΚΕΡΛΕΚΤΣΗ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΒΑΝΔΩΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΕΚΙΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΜΠΙΤΣΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΦΡΑΓΚΙΔΟΥ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΛΚΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ορεινού
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΠΑΡΤΣΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΚΛΕΙΔΗ

Εκλογική Περιφέρεια Χρυσούπολης
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΑΛΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
2. ΑΜΠΑΝΟΖΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΒΟΥΚΑΛΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΘΑΡΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
5. KACHAMACHKOVA PARVOLETA του GEORGI
6. ΚΟΡΕΣΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
7. ΚΩΤΣΑ ΠΟΤΟΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΜΑΚΡΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
9. ΜΕΛΙΣΣΙΔΟΥ ΣΤΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10.ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
11.ΠΑΝΤΑΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
12.ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
13.ΤΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΒΑΡΥΤΗ
14.ΤΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
15.ΤΖΙΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
16.ΤΙΡΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
17.ΤΟΜΠΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
18.ΤΣΑΚΝΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
19.ΤΣΙΜΑΓΕΩΡΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
20.ΨΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ