Σε ειδική συνεδρίαση της ΔΕ του ΤΕΕ Τμήματος Ανατολικής Μακεδονίας, που πραγματοποιήθηκε την Τρίτη 24 Σεπτεμβρίου στην Καβάλα, έγινε η ανακήρυξη των υποψηφίων, που θα συμμετέχουν στις εκλογές της 3ης Νοεμβρίου, για τα όργανα διοίκησης του Τμήματος, ως εξής :
Υποψήφιοι για το αξίωμα του μέλους της Αντιπροσωπείας του Περιφερειακού τμήματος ΑΜ Τεχνικού Επιμελητηρίου Ελλάδας
Συνδυασμός: «Δημοκρατική Πανεπιστημονική Κίνηση Μηχανικών Ανατολικής Μακεδονίας»
(Νομός Καβάλας)
ΓΑΛΗΝΟΥ ΞΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Η 136861
ΜΠΑΡΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Η 130020
ΝΙΑΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Π 32617
ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ Ηλκ 133005
ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π 28636
ΠΟΤΟΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Η 37225
ΣΑΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΧΡΗΣΤΟΣ Π 80682
ΣΦΟΥΝΗΣ ΝΕΣΤΩΡ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ 57527
ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Αγρ.Τ. 53184
ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π 137735
Συνδυασμός: «Συμμαχία για ένα Προοδευτικό ΤΕΕ»
(Νομός Καβάλας)
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α 34835
ΚΑΛΠΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Αγρ.Τ. 116544
ΜΟΡΕΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Η 103739
ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π 37529
ΠΑΧΤΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π 51083
ΠΕΪΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π 91622
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΟΥΣΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 47508
Συνδυασμός: «Δημοκρατική Κίνηση Μηχανικών»
(Νομός Καβάλας)
ΒΑΡΕΛΙΔΟΥ ΦΙΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π 75071
ΒΛΥΣΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ηλκ 94647
ΔΡΑΚΟΝΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π 130465
ΚΑΖΙΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π 77225
ΚΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Περιβ. 117520
ΚΑΡΑΝΤΑΓΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Π 87069
ΚΟΥΛΟΥΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ Χ 52755
ΚΡΟΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Χ 120351
ΛΕΠΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Η 130843
ΜΑΡΚΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Αγρ.Τ. 125207
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 79836
ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π 81719
ΝΑΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ Χ.Π.Α. 77606
ΠΑΜΠΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Π 93010
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝ. ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ Αγρ.Τ. 86898
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π 95697
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 27548
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Η 111721
ΣΑΜΟΥΡΚΑΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Χ.Π.Α. 113414
ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Π 102780
ΤΣΕΒΕΛΕΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Π 108562
ΤΙΜΟΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π 89643
ΤΟΥΛΚΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Η 90181
ΤΣΙΜΠΡΙΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Αγρ.Τ. 59052
ΧΑΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π 98410
ΧΟΡΟΖΙΔΗΣ ΣΟΦΡΩΝΙΟΣ – ΗΛΙΑΣ ΖΗΣΗΣ Π 82359
(Νομός Δράμας)
ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Η 76005
ΓΚΑΒΑΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Μ 50962
ΔΕΒΡΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π 59346
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Π 101907
ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΓΟΣ Ηλκ 95993
ΚΑΨΗΜΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Π 116900
ΜΠΑΚΑ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΣ Αγρ.Τ. 101477
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π 104289
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Μ 116410
Συνδυασμός: «ΔΥΝΑ.ΜΗ»
(Νομός Καβάλας)
ΑΪΒΑΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π 55721
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π 104365
ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π 57865
(Νομός Δράμας)
ΑΝΘΥΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π 54670
Συνδυασμός: Όραμα Μηχανικών (ΟΡ.ΜΗ.) για την Ανατολική Μακεδονία»
(Νομός Καβάλας)
ΑΚΤΣΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Μ.Π.Δ. 124842
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΩΣΗΦ ΙΩΑΝΝΗΣ Μ 113559
ΑΣΗΜΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Μ.Π.Δ. 114533
ΒΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Π 122969
ΒΟΥΡΒΟΥΤΣΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α 67876
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π 88883
ΔΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Π 108742
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Αγρ.Τ. 107577
ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗ ΖΩΗ ΤΙΤΟΣ Αγρ.Τ. – Π 107528
ΚΑΪΤΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Μ.Π.Δ. 114544
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Περιβ. 144328
ΚΑΡΑΚΙΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Η 61523
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Ορ.Π. 134540
ΚΟΥΜΟΥΛΙΔΟΥ ΘΕΟΦΙΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π 117531
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Η 52532
ΛΙΜΝΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Μ.Π.Δ. 118692
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π 121158
ΜΠΡΟΥΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ Π 106655
ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Π 93393
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ Π 91031
ΠΕΤΑΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Χ.Π.Α. 95684
ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Η 111732
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Π 113311
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π 91182
ΤΣΕΚΜΕΖΟΓΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Η 111734
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΖΩΗ ΘΩΜΑΣ Α 142309
ΧΑΤΖΟΥΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – ΕΛΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Π 120606
ΧΟΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Η 105558
(Νομός Δράμας)
ΕΡΜΕΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Μ.Π.Δ. 122966
ΤΣΙΜΠΡΙΚΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 89649
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Η 127467
ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΔΑΜ Η 147359
Συνδυασμός: «Μηχανικοί Δράμας»
(Νομός Δράμας)
ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π 71339
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ Α 141214
ΒΑΓΓΕΛΗ ΠΗΓΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 114609
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Μ 94752
ΓΟΥΝΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΒΑΓΕΝΑΣ Μ 105637
ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π 47513
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π 97675
ΚΑΖΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ Π 80260
ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 135738
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Π 78544
ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Μ – Η 29805
ΚΥΡΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Περιβ. 120285
ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ Π 107776
ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π 77005
ΤΣΑΛΤΑΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π 101312
ΤΣΑΡΤΙΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π 90079
ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Αγρ.Τ. 75438
Υποψήφιοι για το Αξίωμα του μέλους του Πειθαρχικού Συμβουλίου του Περιφερειακού τμήματα Ανατολικής Μακεδονίας ΤΕΕ Ελλάδας
Συνδυασμός: «Δημοκρατική Πανεπιστημονική Κίνηση Μηχανικών Ανατολικής Μακεδονίας»
ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Π 28637
Συνδυασμός: «Συμμαχία για ένα Προοδευτικό ΤΕΕ»
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Μ 41948
Συνδυασμός: «Δημοκρατική Κίνηση Μηχανικών (Δ.Κ.Μ.)»
ΑΜΑΝΑΤΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΙΣΑΑΚ ΑΓΓΕΛΟΣ Η 102788
ΛΟΥΤΡΟΥΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Π 45676
ΜΑΤΣΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 27660
ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΠΡΙΜΠΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 40868
ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Π 75994
Συνδυασμός: «Όραμα Μηχανικών (ΟΡ.ΜΗ.) για την Ανατολική Μακεδονία»
ΒΑΤΤΗ ΖΩΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π 15690
ΒΡΑΔΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Η 44983
ΔΕΛΙΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π 21517
ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ Π 62227
Συνδυασμός: «Μηχανικοί Δράμας»
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 36020
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ Π 59090
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Η 50168
Ταυτόχρονα διεξάγονται και οι εκλογές για τα κεντρικά όργανα διοίκησης του ΤΕΕ, δηλαδή την Κεντρική Αντιπροσωπεία, τις Επιστημονικές Επιτροπές Ειδικοτήτων και το Ανώτατο Πειθαρχικό Συμβούλιο του ΤΕΕ. Υποψήφιοι για τα κεντρικά όργανα του ΤΕΕ είναι και συνάδελφοι μέλη του Τμήματός.
H ΔΕ του ΤΕΕ Τμήματος Ανατολικής Μακεδονίας, εύχεται σε όλους τους υποψηφίους συναδέλφους καλή επιτυχία και πολύ δύναμη για το δύσκολο έργο που τους αναμένει στα όργανα διοίκησης του Περιφερειακού Τμήματος και στα όργανα της κεντρικής διοίκησης του ΤΕΕ.